Ukryte perełki Adżarii

Kategoria: Wycieczki po Batumi
Liczba odwiedzin: 6746
Cena: 130,00 GEL

To wyprawa w głąb Adżarii, regionu którego stolicą jest Batumi.

Ruszamy w stronę Małego Kaukazu aby zobaczyć przepiękne wodospady. Sami nie wiemy ile dokładnie ich jest, co roku odkrywamy nowe. Do jednych można się bez problemu dostać nawet w ubiorze wieczorowym – zero wysiłku i piękne widoki, do innych niezbędne już są wygodne buty i chęć lekkiego przybrudzenia się – uwaga! możliwe wystąpienie kropel potu ? Opcje wodospadów można dowolnie miksować wybierając klasyczną, przygodową lub mieszaną.

Być w Gruzji i nie odwiedzić winnicy? Niesłychane! Historia robienia wina sięga tu 8 tysięcy lat! Spróbujemy kilku rodzajów win u miejscowego znawcy tematu, dowiemy się czym różni się gruzińska metoda produkcji od europejskiej, a przy okazji zobaczymy jakie są uroki życia na adżarskiej wsi.

Następnie zapraszamy wszystkich w odwiedziny do serdecznej rodziny Sarkisianów, która ma w rodzinnym domu nad rzeką Czoroch niewielką wytwórnię chinkali, pielmieni i pierogów. Dla naszych gości urządzają warsztaty robienia chinkali oraz ucztę z pysznym domowym adżarskim jedzeniem i toastami. Domowa atmosfera, warzywa z ogródka, sery od krowy sąsiadki, taras otoczony mandarynkowymi drzewami z widokiem na Batumi i schłodzone wino sprawiają, że można poczuć się naprawdę zrelaksowanym!

Jeśli będzie czas i chęć możemy rozszerzyć program o wjazd na punkt widokowy Dżwari.

Jest to wycieczka z Batumi ciesząca się największą popularnością nie tylko wśród osób na wczasach w Batumi i wcale nas to nie dziwi, wprawia w naprawdę dobry nastrój ;)


Cena od osoby to 130 GEL.

Minimalna liczba uczestników to 8 osób.

Cena zawiera transport, opiekę polskojęzycznego przewodnika oraz warsztaty lepienia chinkali wraz z ucztą.


W celu zapisania się na wycieczkę prosimy o kontakt z Tomkiem +995 558154189 lub Nastią +995 599741481, oboje używamy WhatsAppa smile

Lokalizacja

Ajaria, Georgia

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.