Narty w Gruzji

Termin: 4-11 marca 2024 r.

Gudauri - największy gruziński kurort narciarski (2000 - 3200 mnpm)

Cena: 630 euro od osoby
 
W 2024 r. zapraszamy Was na narty, snowboard i skitury na do Gudauri, największego gruzińskiego kurortu narciarskiego. Leży przy zjawiskowej Gruzińskiej Drodze Wojennej, ok. 2,5 h jazdy od gruzińskiej stolicy, Tbilisi. 
Gudauri to świetna propozycja dla tych, którzy szukają nowych tras poza Polską lub Alpami. Oferuje ok. 50 km przygotowanych, ratrakowanych tras narciarskich, a do tego niezmierzone kilometry tras do freeridu oraz wycieczek skiturowych. Chętni mogą się także wybrać na heliskiing. Oczywiście piękne widoki gwarantowane - również na pięciotysięcznik Kazbek. 

Trasy rozpoczynają się na wysokości ok. 2100 mnpm, a sięgają aż do 3200 mnpm. Do dyspozycji głównie kanapy, dwie gondole oraz nieliczne orczyki, a także mały snowpwark. 
Więcej o ośrodku: https://gudauri.com/
Narty w Gudauri to jazda po naturalnym śniegu, którego w marcu nie zabraknie. Jak również słońca, o tej porze roku dzień jest dłuższy, nieco cieplejszy, a stoki długo są twarde.
Na miejscu znajdziecie wypożyczalnie sprzętu, instruktorów, całą masę knajpek, restauracji, także na stoku, gdzie spróbujecie pysznej gruzińskiej kuchni. A po nartach wybierzemy się na degustacje gruzińskiego wina. 
Nad grupą będzie czuwał przewodnik z Kavkaz Brothers. 
W planach tego wyjazdu mamy nie tylko narty, ale także zwiedzanie Tbilisi, Gruzińskiej Drogi Wojennej, a chętnych zabierzemy do uroczej Stepancmindy, pod pięciotysięcznik Kazbek
Nasz wyjazd podsumujemy w tbiliskich łaźniach, na kąpielach i masażach w wodzie siarkowej, a pożegnalny wieczór spędzimy w malowniczo położonej restauracji w Tbilisi, gdzie będziemy podziwać gruzińskie tańce narodowe.
Gotowi na przygodę na Wysokim Kaukazie? 
Zapraszamy do zapisów na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy program:
 
Dzień 0 
4 marca
Wylot z Polski do Gruzji. Sugerowany lot liniami PLL LOT z Warszawy do Tbilisi. Ewentualnie lot WizzAir do Kutaisi i przejazd do Tbilisi.
 
 
Dzień 1 
5 marca
Po śniadaniu w Tbilisi wyjazd do Gudauri (ok. 2-3 h jazdy). Po drodze zwiedzanie pierwszej stolicy Gruzji - Mcchety oraz Gruzińskiej Drogi Wojennej. Po południu przyjazd do Gudauri, zakwaterowanie w hotelu, przygotowanie sprzętu do jazdy. 
Kolacja
 

Dzień 2 -5
6, 7, 8, 9 marca - jazda na nartach w Gudauri i noclegi w Gudauri w hotelu tuż przy stoku, dzięki czemu zaoszczędzimy czasu na transferach na stok .
W trakcie pobytu w Gudurai dla chętnych możemy zorganizować wyjazd samochodami 4x4 do miasteczka Stepancminda leżącego pod pięciotysięcznikiem Kazbek. Z Gudauri to około 40 minut jazdy w jedną stronę.
 

Dzień 6
W niedzielę 10 marca, po śniadaniu, wyjazd z Gudauri. Przejazd do Tbilisi, zwiedzanie miasta, wizyta w łaźniach - kąpiele w wodach siarkowych i masaże. 
Wieczorem pożegnalna kolacja w Tbilisi, możemy wybrać się na pokaz tradycyjnych tańców gruzińskich. 
Nocleg w Tbilisi
 
 
Dzień 7
Nad ranem 11 marca wylot z Tbilisi do Warszawy, a dla osób wylatujących z Kutaisi - wyjazd z Tbilisi i transfer na lotnisko w Kutaisi
 

Cena zawiera:
- noclegi w hotelach 3-gwiazdkowych w Gudauri (noclegi tuż przy stoku) i Tbilisi (centrum miasta)
- wszystkie śniadania
- wejście do łaźni w Tbilisi
- opieka przewodnika polskojęzycznego przez cały wyjazd
- skipass na 4 dni jazdy w Gudauri
- wszystkie transfery na trasie Tbilisi - Gudauri - Tbilisi
 
Cena nie zawiera:
- obowiązkowego ubezpieczenia narciarskiego
- kolacji
- sprzętu narciarskiego/snb (można wziąć z Polski i dopłacić do bagażu lotniczego lub wypożyczyć na miejscu w Gudauri) 
- własnych wydatków na napoje i dodatkowe posiłki na stoku 
- kosztów auta 4x4 na fakultatywną wycieczkę do Stepancmindy 
- transferów na trasie Kutaisi - Tbilisi - Kutaisi (dla osób przylatujących do Kutaisi)
Miejscem rozpoczęcia wyprawy jest lotnisko na terenie Gruzji. Oznacza to, że opieka przewodnika jest zapewniona od momentu Waszego przylotu do Gruzji do momentu zakończenia imprezy. Jesteśmy firmą działającą w oparciu o gruzińskie przepisy prawa. Regulamin imprez dostępny w zakładce Jak złożyć rezerwację?

Warunki rezerwacji:

Kontakt z nami, zgłoszenie chęci wyjazdu przez maila, zapoznanie się z Regulaminem

W przypadku odwołania wyjazdu z powodu braku wystarczającej liczby chętnych, wpłacone pieniądze zostaną zwrócone


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.