Wyprawy z Kavkaz Brothers

Zapraszamy do Gruzji: autorskie wyprawy z klimatem - oferty szyte na miarę - wycieczki z Batumi.

Gruzja to nasza pasja - jeździmy tam od lat, mieszkamy w Gruzji, znamy jej różne strony i zakamarki. Spędź z nami niezapomniane wakacje na Kaukazie!

Pochodzimy z Polski, a połączyła nas wspólna pasja i zainteresowanie Gruzją.

Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami w zakładkach Atrakcje oraz Ważne Informacje. Zawarliśmy tam podstawowe informacje o Gruzji - kraju, który nas połączył i nadal zaskakuje. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Oferujemy zorganizowane wyprawy do Gruzji z polskim przewodnikiem. Nasze grupy są kameralne. Zależy nam na jakości, integracji oraz Waszym zadowoleniu, uczestników wypraw. Pokazujemy kraj takim, jakim jest, jego najciekawsze miejsca, kulturę, obyczaje, tradycję i oczywiście kuchnię. Lubimy góry, morze, wędrówki czasami poza utartymi szlakami. Lubimy także opowiadać o Gruzji, ale także ją poznawać. Bo Gruzja wciąż pokazuje różne swoje twarze. Warto być więc otwartym na nowe doświadczenia, które nas spotykają podczas wędrówek i podróży. Jeśli sami chcecie jeździć po Gruzji, pomożemy w organizacji krótkich wypadów w najciekawsze miejsca kraju. Możemy także stworzyć indywidualne plany zwiedzania.

Wybierz przygodę wspólnie z Kavkaz Brothers!

Zapraszamy również na nasz profil na mediach społecznościowych! Facebook: Gruzja - przygody z Kavkaz Brothers Instagram: Kavkaz Brothers TikTok: Kavkaz Brothers


Łukasz Cieśla

Dziennikarz, pasjonat Gruzji, sportu i ciekawych historii. W młodości planował karierę piłkarską, ale skończyło się na studiach na poznańskim UAM - kierunek nauki polityczne. W 2005 roku, dwa lata po „rewolucji róż” w Gruzji, po raz pierwszy pojechał na Kaukaz, by zebrać materiały do pracy magisterskiej na temat przemian społeczno-politycznych w tym kraju. Od tamtej pory wraca na Kaukaz Południowy. Jest autorem artykułów prasowych i naukowych na temat Gruzji. Organizuje wyprawy do Gruzji, jest przewodnikiem grup turystycznych. Z pasją opowiada o najnowszej historii kraju, zna miejscowe obyczaje, kulturę oraz toasty. Chętnie pójdzie w góry oraz pokaże mniej znane miejsca w Gruzji.

Polska | Poznań | Łukasz | +48 693 868 462
Kavkaz Brothers - Łukasz

Tomasz Groja

Absolwent AWF Katowice i Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych. Były prezes i założyciel Klubu Siatkarskiego Aluron Zawiercie. Wieloletni gracz piłki siatkowej halowej i plażowej. Grał w wielu klubach rodzimych i zagranicznych. W swoich wędrówkach zwiedził około 30 krajów. W trakcie jednej z ostatnich podróży trafił do Gruzji i już tam został. Prowadził legendarny "Freedom Hostel" w Batumi. Aktualnie jest współzałożycielem i udziałowcem firmy turystycznej, organizującej wyprawy do Gruzji, sam też pracuje jako przewodnik.

Gruzja | Batumi | Tomek | +995 558 154 189
Kavkaz Brothers - Tomek

Nastia Denderys

Była studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia rosyjska. Lwowianka, która pół życia spędziła na Ukrainie, pół w Polsce, a teraz podbija Gruzję. W tak zwanej turystyce ma dziesięcioletnie doświadczenie, którego z dnia na dzień przybywa. Ambitna i nie potrafiąca usiedzieć w miejscu, ma swój hasztag #nigdziemiejscaniezagrzeje. Zakochana trochę w krajach skandynawskich, bardzo w psach, trochę w górach Kaukazu, bardzo w pracy z ludźmi. Aktualnie pracuje jako manager oraz przewodnik po Gruzji.

Gruzja| Batumi | Nastia| +995 599 741 481
Kavkaz Brothers - Nastia

Andrzej Sawicki

Andy to nasz przewodnik górski, survivalowiec i podróżnik. Od lat zakochany w górach Kaukazu. Pierwszą wyprawę na wschód zorganizował w 2002 r. Od tego czasu wraca na Kaukaz regularnie. Jego konikiem są geologia, geografia i historia sztuki. Prowadzi swoją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/przewodniksawicki/

Polska | Łódź| Andy| +48 503 177 765
Kavkaz Brothers - Andrzej

Piotr Bolko

Fotograf reklamowy i dokumentalny, studiował w Konserwatorium w Ostrawie w klasie fotografii oraz Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Instruktor Akademii Przygody, harcerz, organizator i uczestnik rajdów offroadowych i wypraw - Ukraina, Rumunia, Gruzja, Syberia, Mongolia oraz największej polskiej ekspedycji trans- afrykańskiej Globall 2012. Prowadzi wraz z Martą Skutnik dom w Signagi - "Wino i Chleb" oraz studio fotografii żywności. Wytwarza wino i nalewki, gotuje dla swoich gości, pokazuje piękno Gruzji.

Gruzja | Signagi | Piotr | +995 555 885 335
Kavkaz Brothers - Piotr

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.