Sylwester w Batumi

Sylwester 2024/25 BATUMI

29.12.2024-2.01.2025

Program:

29 grudnia

Przylot na lotnisko w Kutaisi, zwiedzanie okolicznych perełek krajobrazowych – Jaskini Prometeusza oraz Kanionu Martvili (możliwy spływ pontonami za dodatkową opłatą). Kolacja w gruzińskiej restauracji nad rzeką z pokazem przyrządzania megrelskiego dania elardżi, gruzińskim jedzeniem, winem i czaczą. Transfer do Batumi, zakwaterowanie w hotelu przy morzu.

30 grudnia

Całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Maczachela, trekking do bliźniaczych wodospadów przez unikalny kolchidzki las, obiad na wsi u serdecznego winiarza Amirana i jego rodziny. Będzia to okazja do spróbowania typowo adżarskiej kuchni, a także pysznego wina domowej produkcji.

31 stycznia

Zwiedzanie Batumi z przewodnikiem, popołudniowy czas wolny, transfer do restauracji, gdzie odbędzie się zabawa sylwestrowa. Zimne i ciepłe posiłki, wino, czacza i kiliszek szampana, a także DJ i pokaz gruzińskich tańców ludowych w cenie.

1 stycznia

Popołudniowa wycieczka do okolicznych wodospadów, lokalnej winnicy i supra (uczta) z warsztatami lepienia chinkali, by miło i spokojnie rozpocząć nowy rok.

2 stycznia

Powrót do Polski z lotniska w Kutaisi, transfer na lotnisko.

Cena to 1000 GEL (ok. 370$) od osoby

Cena zawiera:

Zakwaterowanie w hotelu przy morzu w Batumi ze śniadaniami

Wszystkie transfery oraz wszystkie wycieczki napisane w planie wraz z uwzględnionym w planie wyżywieniem, degustacjami i wejściami do atrakcji

Opiekę polskojęzycznego przewodnika-rezydenta podczas pobytu

Zabawę sylwestrową z jedzeniem i alkoholem

Cena nie zawiera:

Biletów lotniczych

Ubezpieczenia

Wydatków na pamiątki i posiłki nie uwzględnione w planie

Istnieje też możliwość wzięcia udziału w samej zabawie sylwestrowej, koszt to 160 GEL od osoby bez transportu na i z imprezy.

Jak zarezerwować? Wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i napisz, że jesteś zainteresowana/y ofertą sylwestrową smile

Możemy dopasować plan zwiedzania pod inne daty, w takim wypadku prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.