Praktyczne informacje - Gruzja

Długo można by wymieniać różne atrakcje Gruzji, a i tak okazałoby się, że jeszcze jakieś miejsca pozostały nieodkryte. Gruzja wciąż zaskakuje, pokazuje nowe miejsca i atrakcje. Bez wątpienia każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Od wspaniałych zabytków, smacznej kuchni, bogatej kultury i majestatycznych, gorących źródeł, tajemniczych gór i dolin, z których nie chce się wyjeżdżać. Po tradycyjne supry, wino oraz ludzi, z którymi czas płynie nieco inaczej. Znamy Gruzję, jeździmy do niej od kilkunastu lat, mieszkamy w tym kraju. Zapraszamy do kontaktu. Organizujemy m.in. kameralne wyjazdy grupowe, dysponujemy miejscami noclegowymi w Gruzji, możemy też przygotować ofertę „szytą na miarę”, czyli wyjazdy indywidualne.

Czytaj więcej...

Stolicą Gruzji i zdecydowanie największym miastem jest Tbilisi, czas miejscowy w stosunku do Polski wynosi plus 2 godziny (latem) lub plus 3 godziny (zimą). Z Polski do Gruzji dostaniemy się bezpośrednimi samolotami z Warszawy (LOT i Wizz Air) i z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia (Wizz Air). Lot w jedną stronę trwa około 3,5 godziny.

Czytaj więcej...

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.