Kaniony i pieczary - skarby Imeretii

Kategoria: Wycieczki po Batumi
Liczba odwiedzin: 1665
Cena: 250,00 GEL

Kto by pomyślał, że w okolicach niepozornego Kutaisi kryją się takie perełki?!

Zapraszamy na wycieczkę po Gruzji zachodniej! Na dobry początek zobaczymy Kanion Okatse wraz ze swoim znakiem rozpoznawczym - metalowymi kładkami nad przepaściami, z których to będziemy podziwiać widok na okoliczną przyrodę. Dostaniemy się do nich samochodem z napędem 4x4. Kolejnym punktem programu jest położony w kilkunastu kilometrach dalej potężny Wodospad Kinczka. Trzypoziomowy wodospad w wąwozie rzeki Satsikwilo spływa wartko z kredowych wzgórz. Najwyższy jego poziom, to 25m, kolejna kaskada ma aż 70m, a najniższa 20m, co daje łączną wysokość 115m! Jest to wyjątkowe widowisko, które możemy podziwiać z dobrze przygotowanych do tego pomostów.

Czas na przerwę obiadową, którą urządzimy po drodze do ostatniej już tego dnia atrakcji - słynnej Jaskini Prometeusza lub Rezerwatu Sataplia. Jeśli grupa wybierze Jaskinię Prometeusza, zobaczy jedną z największych jaskiń krasowych (udostępnione do zwiedzania jest 1060 m). Bogato oświetlone wnętrze pozwala na puszczenie wodzy wyobraźni i odkrycie przeróżnych kształtów stalaktytów, stalagmitów i stalagnatów. Jeśli grupa zdecyduje się jednak na Rezerwat Sataplia, zobaczy nie tylko jaskinię krasową, ale też położone na stokach wygasłego wulkanu skamieniałe odciski śladów dinozaurów. Po dniu pełnym atrakcji wracamy do Batumi.


Cena od osoby to 250 GEL.

Minimalna liczba uczestników to 6 osób.

Cena zawiera transport, opiekę polskojęzycznego przewodnika oraz bilety wejściowe do atrakcji.

W celu zapisania się na wycieczkę prosimy o kontakt z Tomkiem +995 558154189 lub Nastią +995 599741481, oboje używamy WhatsAppa smile

Lokalizacja

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.