Zwiedzanie Batumi połączone z rejsem motorówką na rybny targ

Liczba odwiedzin: 180
Cena: 100,00 GEL

Uważamy, że najlepiej spaceruje się po Batumi po południu, kiedy słońce udaje się już w stronę morza, upał odrobinę lżeje, a na ulicach zaczyna się robić gwarno od wracających z pracy mieszkańców i wychodzących z klimatyzowanych pomieszczeń turystów. 

Wycieczkę zaczniemy więc od zbiórki o godzinie 16:00 obok mającej kształt DNA Wieży Alfabetu. Następnie odwiedzimy słynnych kaukaskich kochanków Ali i Nino, by przejść nadmorskim bulwarem do tańczących fontann. Poszukamy złotego runa i obrazów Pirosmaniego na Placu Europejskim, a następnie przeniesiemy się do Włoch, by zaraz znaleźć się w Turcji i odwiedzić Ortajame.

Podejdziemy pod kolejkę linową (wjazd na punkt widokowy dla chętnych), skąd wyruszymy motorówką na targ rybny. Możemy tu kupić świeżą rybę lub owoce morza (każdy kupuje to, co lubi na swój koszt), które na nasze życzenie przyrządzą w pobliżu. Przed nami wspólna kolacja w nadmorskiej restauracji z widokiem na neonowo podświetlony Park Cudów. Stąd wracamy taksówką każdy tam, dokąd serce mu podpowie :)


Cena od osoby to 100 GEL (≈35 EUR).

Cena zawiera rejs motorówką, opiekę polskojęzycznego przewodnika, kolację z winem (bez zakupów na rybnym targu) oraz powrót taksówką do miasta.

Lokalizacja

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.