Spacer po Ogrodzie Botanicznym i centrum Batumi

Liczba odwiedzin: 177
Cena: 90,00 GEL

Ogród Botaniczny jest piękny, imponujący i pachnący roślinami z całego świata.

Rozciąga się na przestrzeni 111 hektarów na wzgórzu nad samym morzem. Jest to drugi tak duży ogród botaniczny na świecie, gdzie można zobaczyć roślinność z każdego zakątka świata. Poświęcimy na zwiedzanie około 2 godzin. Można również skorzystać z meleksów proponowanych przez kierownictwo ogrodu (dodatkowo płatne).

W drugiej części dnia zapraszamy na pieszy spacer po Batumi. Jest to piękne miasto pełne kontrastów, można zobaczyć bardzo nowoczesne obiekty, ale również stare, urokliwe zakątki, bieliznę rozwieszoną między blokami, mieszkańców miasta spędzających wspólnie czas.

Batumi to miasto pełne sprzeczności, "stare" miesza się z "nowym". Po spacerze warto zostać w centrum i poznamy również wieczorne i nocne życie miasta. Większość knajpek otwartych jest przez całą noc, więc można pobiesiadować i poznać bliżej zwyczaje Gruzinów, a może i zatańczyć przy skocznej, gruzińskiej muzyce.

Cena od osoby to 90 GEL (≈30 EUR).

Cena zawiera transport, opiekę polskojęzycznego przewodnika oraz bilety wejściowe do atrakcji.

Lokalizacja

Georgia

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.