Wczasy w Batumi

Męczą Cię objazdówki, albo z jakiegoś względu nie możesz/nie chcesz brać w nich udziału, ale wczasy nad morzem połączone z gruzińskim klimatem już do Ciebie przemawiają? Niezależnie od tego, czy masz małe dziecko/dzieci, czy starszych rodziców/dziadków, czy akurat zdrowie Ci nie pozwala na przygodowe eskapady, czy po prostu wolisz wakacje nad morzem, ta oferta jest dla Ciebie smile

Polecamy spędzić urlop w czarnomorskim kurorcie Batumi, w Gruzji. Do dyspozycji naszych gości mamy apartamenty, które mieszczą maksymalnie 4 osoby i są wyposażone we wszystko, czego wczasowicze mogą potrzebować podczas swojego pobytu (dokładne informacje podajemy tutaj). Każdy apartament ma duży balkon, na którym można wygodnie zjeść śniadanie lub napić się wina, część z nich ma widok na morze, część na góry, ale wszystkie są wygodne i przyjazne dla mieszkańca. Lokalizacja w nowo wybudowanym bloku z windą jest świetna dla tych, którzy lubią mieć plażę, promenadę, park, plac zabaw, siłownię pod gołym niebem, centrum handlowe i aquapark w zasięgu ręki.

Pobyt będzie trwać 7 dni (6 noclegów), w czasie których zapewniamy opiekę polskojęzycznego rezydenta, transfery z i na lotnisko w Kutaisi i 2 wycieczki jednodniowe - Zwiedzanie Batumi połączone z rejsem motorówką na rybny targ oraz Wodospady i Most Królowej Tamar (lub ich zamiennik, szczegóły do ustalenia). Oczywiście za dodatkową opłatą jest możliwość skorzystania z całej oferty naszych wycieczek jednodniowych, którą znajdziesz tutaj.

Wczasy organizujemy przez cały rok - to Ty wybierasz daty pobytu, a minimalna liczba uczestników to 2 osoby. Wyjątek stanowią wycieczki fakultatywne - tutaj minimalna liczba uczestników to 4 osoby (oferta dla naszych wczasowiczów).

Cena dla 2 osób: 660 EUR (≈3000 PLN) w sezonie (od czerwca do września) oraz poza sezonem 530 EUR (≈2400 PLN) (od października do maja).

Zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.