Wczasy w Batumi

Męczą Cię objazdówki, albo z jakiegoś względu nie możesz/nie chcesz brać w nich udziału, ale wczasy nad morzem połączone z gruzińskim klimatem już do Ciebie przemawiają? Niezależnie od tego jaka jest Twoja motywacja, ta oferta jest dla Ciebie smile

Stolica regionu Adżaria i najbardziej znany czarnomorski kurort Gruzji - Batumi - wabi coraz więcej osób swoimi szerokimi plażami, ciepłym morzem i wyjątkowym klimatem. Jest to niezwykłe miejsce pod każdym względem i zapewnia wiele przygód spragnionym odpoczynku.

W naszej ofercie mamy kilka obiektów noclegowych z dopasowaną do Twoich potrzeb lokacją o wysokim standardzie, znajdujących się w różnych miejscach Batumi. Zapytaj o dostępne obiekty noclegowe mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W cenę standardowej (7 dni 6 nocy) oferty wczasów dla 2 dorosłych wchodzi:

- Prywatny transfer z oraz na lotnisko (lotnisko w Kutaisi albo w Batumi). Jest również możliwość transferu z lotniska w Tbilisi za dodatkową opłatą;
- Opieka polskojęzycznego rezydenta podczas całego pobytu. Rezydent będzie do Twojej dyspozycji i pomoże w sprawach organizacyjnych, a także wskaże ciekawe miejsca, które urozmaicą Twój pobyt w Batumi;
- Dwie wycieczki fakultatywne: „Ukryte perełki Adżarii” oraz „Trekking po Parku Narodowym Mtirala” jest możliwość wymiany którejś wycieczek na inną po uprzedniej konsultacji i omówieniu kosztów;
- Zakwaterowanie w wybranym obiekcie noclegowym.

Oczywiście jest możliwość skorzystania z całej oferty naszych wycieczek jednodniowych, którą znajdziesz tutaj za dodatkową opłatą.

Wczasy organizujemy przez cały rok - to Ty wybierasz daty pobytu, a minimalna liczba uczestników to 2 osoby. Wyjątek stanowią wycieczki fakultatywne - tutaj minimalna liczba uczestników to 4 osoby (oferta dla naszych wczasowiczów). Długość wczasów również można dopasować do siebie, wystarczy się z nami skontaktować, a wyliczymy koszty na dowolną ilość dni (nie mniej niż 5).

Zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Masz pytania? Skontaktuj się już teraz!

Tomek

+995 558 154 189

info@kavkazbrothers.com

 

Łukasz

+48 693 868 462

info@kavkazbrothers.com

Kavkaz Brothers

"Kavkaz Brothers" 

Angisa Street 78/109,

Batumi 6000, Gruzja - Georgia

Organizator działa w oparciu o przepisy prawa gruzińskiego. Działalność Organizatora jest zarejestrowana na terenie Gruzji.