Narty & freeride w Gruzji - Gudauri

Gruzja: narty i zwiedzanie Kachetii

Narty w Gruzji - dwa terminy na luty i marzec 2019 r.

I termin: 22 lutego - 3 marca 2019 roku (sezon wysoki)

II termin 9 - 17 marca 2019 roku (sezon niski)

Zapraszamy na narty i deskę do Gudauri w Gruzji w sezonie wysokim oraz w sezonie niskim.

Kilka dni białej jazdy na Kaukazie, a następnie zwiedzane połączone z Suprą i degustacją wina. Piękne widoki, świetna zabawa w dobrym towarzystwie – gwarantowane :-)

Szczegóły pierwszego terminu: 22 lutego 2019 (piątek) – 3 marca 2019 (niedziela)

Cena:

2990 PLN za osobę (opcja HB z hotelem w Gudauri przy stoku i skipassem)

2490 PLN za osobę (opcja HB z hostelem w Gudauri i skipassem)

PROGRAM (22 lutego - 3 marca 2019)

DZIEŃ 1

22 lutego,w godzinach wieczornych, wylot liniami PLL LOT z Warszawy do Tbilisi

DZIEŃ 2

23 lutego w sobotę, nad ranem, przylot do Tbilisi. Wizyta w kantorze, przejazd Gruzińską Drogą Wojenną do kurortu Gudauri. Zakwaterowanie. Następnie jazda na nartach.

DZIEŃ 3 – 6

Od niedzieli 24 lutego do środy 27 lutego jazda na nartach, snb, skitury i czego dusza zapragnie.

Ośrodek oferuje prawie 60 km przygotowanych, ratrakowanych tras, a do tego nieograniczone możliwości freeridu, heliskiing, paralotnie. W trakcie pobytu możliwości wyjazdu autami 4x4 do miasteczka Stepancminda (dawniej Kazbegi) leżącego u stóp pięciotysięcznika Kazbek. Wizyta w kościółku Gergeti Cminda Sameba.

DZIEŃ 7

W czwartek 28 lutego, po śniadaniu, wyjazd z Gudauri w kierunki regionu Kachetia. Po drodze piękne widoki oraz zwiedzanie twierdzy Ananuri nad zbiornikiem Żinwali. Następnie przejazd do Kachetii – historycznego regionu, pełnego zabytków, winnic i winiarni, wspaniałych krajobrazów. Zwiedzanie obiektów sakralnych oraz starych twierdz, degustacja wina w winiarni, być może odwiedzimy fabrykę wina (jeśli starczy czasu).

Wieczór spędzimy w pięknie położonym mieście miłości – w Signaghi. Tam czeka na nas Supra z Tamadą – poznamy tradycję gruzińskiej uczty i toastów, skosztujemy miejscowego, domowego wina oraz czaczy. Będzie czas na wino, muzykę i śpiew z naszymi gospodarzami – Gruzinami.

Nocleg w Signaghi

DZIEŃ 8

Po śniadaniu zwiedzanie Signaghi, następnie wyjazd do Dawid Garedża, zespołu klasztornego założonego w VI wieku. Dawid Garedża jest pięknie położone, wzdłuż granicy z Azerbejdżanem, będziemy podziwiać gruziński step oraz tereny półpustynne. Po drodze zawitamy do restauracji w Udabno, gdzie skosztujemy dobrego koniaku i miejscowej kuchni.

Nocleg w Signaghi

DZIEŃ 9

Po śniadaniu wyjazd do Tbilisi, zakwaterowanie. Następnie zwiedzanie miasta (aleja Rustaweli, Stare Miasto, dzielnica łaźni, twierdza Narikala). Wieczorem obejrzymy tradycyjne gruzińskie tańce, dla chętnych wyjście do łaźni z siarkową wodą, gdzie można skorzystać z masażu i peelingu. Będzie to świetne zakończenie naszego wyjazdu :-)

Będzie to nasz ostatni wieczór w Gruzji – w nocy wyjazd na lotnisko w Tbilisi. Nad ranem polskiego czasu, w niedzielę 3 marca, lądujemy w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE

Opis ośrodka Gudauri: Trasy narciarskie znajdują się na wysokości od 2000 mnpm do 3200 mnpm. Ośrodek oferuje prawie 60 km przygotowanych tras, wyciągi krzesełkowe, gondolę oraz orczyki przy krótkich trasach treningowych. Przed zbliżających się sezonem doszło do kolejnych inwestycji: budowych nowych wyciągów oraz remontów tych istniejących, inwestycji w system sztucznego naśnieżania. Gudauri jest położone przy Gruzińskiej Drodze Wojennej, budowane są kolejne hotele. Apres-ski odbywa się w hotelach i ich okolicach oraz przy dolnych stacjach kolei.

Inne atrakcje:

Heliskiing – helikoptery lecą nawet na wysokość 4 tysięcy mnpm, skąd odbywają się zjazdy z przewodnikiem.

Skitury – można pójść samemu, we własnym gronie lub skorzystać z wycieczki z przewodnikiem.

Paralotniarstwo – na miejscu organizowane są loty w asyście pilota. Tego typu atrakcje pozwalają poznać Kaukaz „z góry”, cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród turystów.

Zakwaterowanie: w Gudauri oferujemy dwie opcje spania.

 • Pierwsza opcja noclegów w Gudauri – w dobrym hotelu blisko stoku, w pokojach dwuosobowych z pięknym widokiem na góry. Ta opcja jest nieco droższa. Osoby, które zdecydują się na hotel w Gudauri płacą 2990 PLN za cały wyjazd. Z hotelu można dojechać na nartach na stoki.
 • Druga opcja noclegów w Gudauri - hostel prowadzony przez Polaków, położony około 10 minut pieszo od stoków. To tańsza opcja – 2490 PLN za osobę za cały wyjazd. W hostelu noclegi w pokojach dwuosobowych lub czteroosobowych. Hostel jest opcją bardziej budżetową, a jednocześnie jest to oferta skierowana do osób lubiących dobrą zabawę po nartach/desce. W hostelu panuje luźna, międzynarodowa atmosfera, odbywają się koncerty, zabawy, projekcje filmów.
 • W Signaghi, w regionie Kachetia, śpimy w rodzinnych pensjonatach. Pokoje są z łazienkami.
 • W Tbilisi noclegi w hotelu lub w apartamentach.

Charakter wyjazdu: w Gudauri spędzamy czas na nartach/desce. Chętni mogą wybrać się na skitoury, heliskiing, skorzystać z paralotni z asystą pilota. Gudauri uchodzi za świetne miejsce do freeridu. W kurorcie spędzamy pięć dni, następnie jedziemy do Kachetii i Tbilisi, gdzie zwiedzamy ciekawe miejsca i obiekty, poznajemy miejscową kulturę i obyczaje.

Dojazd i transport: W cenie wyjazdu nie ma biletów lotniczych. Natomiast chętnie pomożemy w zakupie biletów grupowych na trasie Warszawa – Tbilisi – Warszawa. Miejscem rozpoczęcia i zakończenia imprezy jest lotnisko w Tbilisi w Gruzji. Po Gruzji poruszamy się wynajętymi busami z miejscowymi kierowcami.

Sprzęt narciarski: w Gudauri znajduje się wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snb. Można zabrać swój sprzęt z Polski, ale jeśli nie uda się go zmieścić w bagażu głównym, trzeba zapłacić dodatkowo za transport sprzętu (koszt to około 420 PLN za transport sprzętu sportowego w dwie strony).

Można też zabrać własne buty, które zmieszczą się do bagażu głównego. Na miejscu w Gudauri można wypożyczyć same narty lub deskę. Oczywiście można też cały sprzęt wypożyczyć na miejscu. Dzienny koszt wynajęcia całego sprzętu w Gudauri – 40-60 PLN w zależności od terminu pobytu i wypożyczalni.

Cena zawiera:

 • wszystkie noclegi (Gudauri, Signaghi, Tbilisi)
 • skipass na 5 dni jazdy w Gudauri
 • wszystkie śniadania i wszystkie obiadokolacje poza ostatnią obiadokolacją w Tbilisi
 • transfery z lotniska i na lotnisko
 • przejazdy między Gudauri, Kachetią i Tbilisi
 • tradycyjną gruzińską Suprę z toastami Tamady
 • opiekę polskojęzycznego przewodnika przez cały okres trwania wyjazdu
 • ubezpieczenie medyczne przez cały okres trwania imprezy

Cena nie zawiera:

 • przelotów Warszawa – Tbilisi – Warszawa (bilety na luty i marzec kosztują 700-800 złotych z bagażem głównym i podręcznym)
 • jednej, ostatniej obiadokolacji w Tbilisi
 • ewentualnych biletów wstępu (np. do łaźni w Tbilisi, degustacji wina w winiarni w Kachetii)
 • wstępu do łaźni w Tbilisi
 • fakultatywnego wyjazdu na krótką wycieczkę autami 4x4 z Gudauri to Kazbegi

Zapisy: info@kavkazbrothers.com

UWAGA: Miejscem rozpoczęcia wyprawy jest lotnisko na terenie Gruzji. Oznacza to, że opieka przewodnika jest zapewniona od momentu Waszego przylotu do Gruzji do momentu wylotu z Gruzji. Jesteśmy firmą działającą w oparciu o gruzińskie przepisy prawa. Regulamin imprez dostępny w zakładce Jak złożyć rezerwację?

Warunki rezerwacji: Kontakt mailowy z nami, zgłoszenie chęci wyjazdu, zapoznanie się z Regulaminem.

Minimalna liczba uczestników - 10 osób.

Dla grup zorganizowanych, powyżej 10 osób, istnieje możliwość ustalenia innego terminu, programu oraz ceny wyjazdu. Zapraszamy do kontaktu na info@kavkazbrothers.com

II termin: 9-17 marca 2019 r. (sezon niski)

Termin: 9 marca 2019 (sobota) – 17 marca 2019 (niedziela)

Cena:

2550 PLN za osobę (opcja HB z hotelem w Gudauri przy stoku i skipassem)

2150 PLN za osobę (opcja HB z hostelem w Gudauri i skipassem)

PROGRAM

DZIEŃ 1

9 marca, w godzinach wieczornych, wylot liniami PLL LOT z Warszawy do Tbilisi

DZIEŃ 2

10 marca w niedzielę, nad ranem, przylot do Tbilisi. Wizyta w kantorze, przejazd Gruzińską Drogą Wojenną do kurortu Gudauri. Po drodze piękne widoki oraz zwiedzanie twierdzy Ananuri nad zbiornikiem Żinwali. Zakwaterowanie w Gudauri. Następnie jazda na nartach.

DZIEŃ 3 – 6

Do czwartku 14 marca jazda na nartach, snb, skitury i czego dusza zapragnie.

Ośrodek oferuje prawie 60 km przygotowanych, ratrakowanych tras, a do tego nieograniczone możliwości freeridu, heliskiing, paralotnie. W trakcie pobytu możliwości wyjazdu autami 4x4 do miasteczka Stepancminda (dawniej Kazbegi) leżącego u stóp pięciotysięcznika Kazbek. Wizyta w kościółku Gergeti Cminda Sameba.

W czwartek 14 marca, około godziny 16.00, opuszczamy Gudauri. Jedziemy do Kachetii - wieczór spędzimy w pięknie położonym mieście miłości Signaghi. Tam czeka na nas Supra z Tamadą – poznamy tradycję gruzińskiej uczty i toastów, skosztujemy miejscowego, domowego wina oraz czaczy. Będzie czas na wino, muzykę i śpiew z naszymi gospodarzami – Gruzinami.

Nocleg w Signaghi

DZIEŃ 7

W piątek 15 marca zwiedzanie Kachetii - historycznego regionu, pełnego zabytków, winnic i winiarni, wspaniałych krajobrazów. Zwiedzanie obiektów sakralnych oraz starych twierdz, degustacja wina w winiarni, być może odwiedzimy fabrykę wina (jeśli starczy czasu). Tego dnia nie zabraknie również pięknych widoków na Kaukaz.

Nocleg w Signaghi

DZIEŃ 8

Po śniadaniu wyjazd do Tbilisi, zakwaterowanie. Następnie zwiedzanie miasta Tbilisi (aleja Rustaweli, Stare Miasto, dzielnica łaźni, twierdza Narikala). Wieczorem obejrzymy tradycyjne gruzińskie tańce, dla chętnych wyjście do łaźni z siarkową wodą, gdzie można skorzystać z masażu i peelingu. Będzie to świetne zakończenie naszego wyjazdu :-)

Będzie to nasz ostatni wieczór w Gruzji – w nocy wyjazd na lotnisko w Tbilisi. Nad ranem polskiego czasu, w niedzielę 17 marca, lądujemy w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE

Opis ośrodka Gudauri: Trasy narciarskie znajdują się na wysokości od 2000 mnpm do 3200 mnpm. Ośrodek oferuje prawie 60 km przygotowanych tras, wyciągi krzesełkowe, gondolę oraz orczyki przy krótkich trasach treningowych. Przed zbliżających się sezonem doszło do kolejnych inwestycji: budowych nowych wyciągów oraz remontów tych istniejących, inwestycji w system sztucznego naśnieżania. Gudauri jest położone przy Gruzińskiej Drodze Wojennej, budowane są kolejne hotele. Apres-ski odbywa się w hotelach i ich okolicach oraz przy dolnych stacjach kolei.

Inne atrakcje:

Heliskiing – helikoptery lecą nawet na wysokość 4 tysięcy mnpm, skąd odbywają się zjazdy z przewodnikiem.

Skitury – można pójść samemu, we własnym gronie lub skorzystać z wycieczki z przewodnikiem.

Paralotniarstwo – na miejscu organizowane są loty w asyście pilota. Tego typu atrakcje pozwalają poznać Kaukaz „z góry”, cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród turystów.

Zakwaterowanie: w Gudauri oferujemy dwie opcje spania.

 • Pierwsza opcja noclegów w Gudauri – w dobrym hotelu blisko stoku, w pokojach dwuosobowych z pięknym widokiem na góry. Ta opcja jest nieco droższa. Osoby, które zdecydują się na hotel w Gudauri płacą 2550 PLN za cały wyjazd. Z hotelu można dojechać na nartach na stoki.

 • Druga opcja noclegów w Gudauri - hostel prowadzony przez Polaków, położony około 10 minut pieszo od stoków. To tańsza opcja – 2150 PLN za osobę za cały wyjazd. W hostelu noclegi w pokojach dwuosobowych lub czteroosobowych. Hostel jest opcją bardziej budżetową, a jednocześnie jest to oferta skierowana do osób lubiących dobrą zabawę po nartach/desce. W hostelu panuje luźna, międzynarodowa atmosfera, odbywają się koncerty, zabawy, projekcje filmów.

 • W Signaghi, w regionie Kachetia, śpimy w rodzinnych pensjonatach. Pokoje są z łazienkami.

 • W Tbilisi noclegi w hotelu lub w apartamentach.

Charakter wyjazdu: w Gudauri spędzamy czas na nartach/desce. Chętni mogą wybrać się na skitoury, heliskiing, skorzystać z paralotni z asystą pilota. Gudauri uchodzi za świetne miejsce do freeridu. W kurorcie spędzamy pięć dni, następnie jedziemy do Kachetii i Tbilisi, gdzie zwiedzamy ciekawe miejsca i obiekty, poznajemy miejscową kulturę i obyczaje.

Dojazd i transport: W cenie wyjazdu nie ma biletów lotniczych. Natomiast chętnie pomożemy w zakupie biletów grupowych na trasie Warszawa – Tbilisi – Warszawa. Miejscem rozpoczęcia i zakończenia imprezy jest lotnisko w Tbilisi w Gruzji. Po Gruzji poruszamy się wynajętymi busami z miejscowymi kierowcami.

Sprzęt narciarski: w Gudauri znajduje się wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snb. Można zabrać swój sprzęt z Polski, ale jeśli nie uda się go zmieścić w bagażu głównym, trzeba zapłacić dodatkowo za transport sprzętu (koszt to około 420 PLN za transport sprzętu sportowego w dwie strony).

Można też zabrać własne buty, które zmieszczą się do bagażu głównego. Na miejscu w Gudauri można wypożyczyć same narty lub deskę. Oczywiście można też cały sprzęt wypożyczyć na miejscu. Dzienny koszt wynajęcia całego sprzętu w Gudauri – 40-60 PLN w zależności od terminu pobytu i wypożyczalni.

Cena zawiera:

 • wszystkie noclegi (Gudauri, Signaghi, Tbilisi)

 • skipass na 5 dni jazdy w Gudauri

 • wszystkie śniadania i wszystkie obiadokolacje poza ostatnią obiadokolacją w Tbilisi

 • transfery z lotniska i na lotnisko

 • przejazdy między Gudauri, Kachetią i Tbilisi

 • tradycyjną gruzińską Suprę z toastami Tamady

 • opiekę polskojęzycznego przewodnika przez cały okres trwania wyjazdu

 • ubezpieczenie medyczne przez cały okres trwania imprezy

Cena nie zawiera:

 • przelotów Warszawa – Tbilisi – Warszawa (bilety na marzec kosztują 700-800 złotych z bagażem głównym i podręcznym)

 • jednej, ostatniej obiadokolacji w Tbilisi

 • ewentualnych biletów wstępu (np. do łaźni w Tbilisi, degustacji wina w winiarni w Kachetii)

 • wstępu do łaźni w Tbilisi

 • fakultatywnego wyjazdu na krótką wycieczkę autami 4x4 z Gudauri to Kazbegi

Zapisy: info@kavkazbrothers.com

UWAGA: Miejscem rozpoczęcia wyprawy jest lotnisko na terenie Gruzji. Oznacza to, że opieka przewodnika jest zapewniona od momentu Waszego przylotu do Gruzji do momentu wylotu z Gruzji. Jesteśmy firmą działającą w oparciu o gruzińskie przepisy prawa. Regulamin imprez dostępny w zakładce Jak złożyć rezerwację?

Warunki rezerwacji: Kontakt mailowy z nami, zgłoszenie chęci wyjazdu, zapoznanie się z Regulaminem.

Minimalna liczba uczestników - 10 osób.

Dla grup zorganizowanych, powyżej 10 osób, istnieje możliwość ustalenia innego terminu, programu oraz ceny wyjazdu. Zapraszamy do kontaktu na info@kavkazbrothers.com

content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content
content