Oferta

Zapraszamy do Gruzji na autorskie wyprawy z Kavkaz Brothers!

Offer

Narty & freeride w Gruzji - Gudauri

Wyjazd na narty do Gudauri połączony ze zwiedzaniem Kachetii, regionu wina oraz Tbilisi Dwa terminy: 22 lutego - 3 marca 2019 r. (sezon wysoki) 9 -17 marca 2019 (sezon niski) Pięć dni na nartach, trzy dni zwiedzania

View more
Offer

Noclegi w Batumi

Jeśli myślisz o wyprawie do Gruzji, jeśli szukasz bardzo dobrych noclegów w Batumi, trafiłeś pod właściwy adres. W Batumi, tuż nad Morzem Czarnym, dysponujemy bazą noclegową w nowoczesnych apartamentach. Zapoznaj się z naszą ofertą!

View more
Offer

Gruzja: góry, wino & morze

Objazdówka po Gruzji w terminie 17-27 sierpnia 2019 Jaskinie i kaniony, półpustynie, Wysoki Kaukaz, winiarnie, gruzińska kuchnia i wiele innych atrakcji...

View more
Offer

Tuszetia & rezerwat Waszlowani

Główne punkty tej wyprawy to górska Tuszetia i jej zaklęte w czasie wioski oraz off-road na półpustyni Walszowani połączony z noclegiem nad rzeką Alazani. Zapraszamy na dwa terminy w lipcu 2019 roku.

View more
Offer

Tuszetia - trekking przez zielony Kaukaz

Wyprawa do Tuszetii: jej zaklętych w czasie wiosek, trekking przez góry, poznawanie tradycji mieszkańców regionu. Noclegi w agroturystykach i pod namiotami. To oferta dla zapalonych wędrówców i osób o dobrej kondycji.

View more