Georgia

Why you should go with us?

Georgia

Gruzja to nasza pasja - jeździmy tam od lat, mieszkamy w Gruzji, znamy jej różne strony i zakamarki. Spędź z nami niezapomniane wakacje na Kaukazie!

Pochodzimy z Polski, a połączyła nas wspólna pasja i zainteresowanie Gruzją. Więcej informacji o twórcach Kavkaz Brothers znajdziesz w zakładce O nas

Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami w zakładkach Atrakcje oraz Ważne Informacje. Zawarliśmy tam podstawowe informacje o Gruzji - kraju, który nas połączył i nadal zaskakuje. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Oferujemy zorganizowane wyprawy do Gruzji z polskim przewodnikiem. Nasze grupy są kameralne. Zależy nam na jakości, integracji oraz Waszym zadowoleniu, uczestników wypraw. Pokazujemy kraj takim, jakim jest, jego najciekawsze miejsca, kulturę, obyczaje, tradycję i oczywiście kuchnię. Lubimy góry, morze, wędrówki czasami poza utartymi szlakami. Lubimy także opowiadać o Gruzji, ale także ją poznawać. Bo Gruzja wciąż pokazuje różne swoje twarze. Warto być więc otwartym na nowe doświadczenia, które nas spotykają podczas wędrówek i podróży. Jeśli sami chcecie jeździć po Gruzji, pomożemy w organizacji krótkich wypadów w najciekawsze miejsca kraju. Możemy także stworzyć indywidualne plany zwiedzania. Oferujemy ponadto miejsca noclegowe w Batumi i Signaghi.

Wybierz przygodę wspólnie z Kavkaz Brothers!