About Us

Who we are?

image

Łukasz Cieśla

Dziennikarz, pasjonat Gruzji, sportu i ciekawych historii. W młodości planował karierę piłkarską, ale skończyło się na studiach na poznańskim UAM - kierunek nauki polityczne. W 2005 roku, dwa lata po „rewolucji róż” w Gruzji, po raz pierwszy pojechał na Kaukaz, by zebrać materiały do pracy magisterskiej na temat przemian społeczno-politycznych w tym kraju. Od tamtej pory wraca na Kaukaz Południowy. Jest autorem artykułów prasowych i naukowych na temat Gruzji. Organizuje wyprawy do Gruzji, jest przewodnikiem grup turystycznych. Z pasją opowiada o najnowszej historii kraju, zna miejscowe obyczaje, kulturę oraz toasty. Chętnie pójdzie w góry oraz pokaże mniej znane miejsca w Gruzji.

image

Tomasz Groja

Absolwent AWF Katowice i Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych. Były prezes i założyciel Klubu Siatkarskiego Aluron Zawiercie. Wieloletni gracz piłki siatkowej halowej i plażowej. Grał w wielu klubach rodzimych i zagranicznych. W swoich wędrówkach zwiedził około 30 krajów. W trakcie jednej z ostatnich podróży trafił do Gruzji i już tam został. Aktualnie prowadzi hostel w Batumi. Jest współzałożycielem i udziałowcem firmy turystycznej, organizującej wyprawy do Gruzji.

image

Piotr Bolko

Fotograf reklamowy i dokumentalny, studiował w Konserwatorium w Ostrawie w klasie fotografii oraz Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Instruktor Akademii Przygody, harcerz, organizator i uczestnik rajdów offroadowych i wypraw - Ukraina, Rumunia, Gruzja, Syberia, Mongolia oraz największej polskiej ekspedycji trans- afrykańskiej Globall 2012. Prowadzi otwarty dom w Signagi - "Wino i Chleb" oraz studio fotografii żywności. Wytwarza wino i nalewki, gotuje dla swoich gości, pokazuje piękno Gruzji.